Çalışma Yöntemimiz

www.kopyalamamerkezi.com ekibi olarak sitemizi, sitemizde bulunan ürünleri, ödeme seçeneklerini değiştirmiş bulunuyoruz. Bu değişiklikleri yıllar içinde sizlerden gelen olumlu-olumsuz eleştirileri dikkate alarak yaptık. Bu değişiklikleri sizlerin alışveriş yaparken daha az yorulup kendinizi daha güvende hissetmenizi sağlamak adına yaptık. Bundan sonra da her türlü görüş ve önerilerinizi de dikkate alarak sitemizin her zaman olduğu gibi Türkiye’nin en kapsamlı ve ilk akla gelen iş güvenliği sitesi konumunu sürdürmeye çalışacağız. Bunca yıl beraber çalışmamızın karşılığı olarak zaman zaman çeşitli sürprizlerimiz de olacak.


Üyelik avantajı

Sayın kullanıcımız,


www.kopyalamamerkezi.com sitemizden yapacağınız alışverişler üye olmanız durumunda ilk alışverişinize özel %5 indirimli olarak tarafınıza fatura edilecektir. Siz de bu avantajdan faydalanmak için lütfen Yeni Müşteriyim sekmesini tıklayınız.


Sepete ekleme

İlgilendiğiniz ürünlerle ilgili tüm fiyat ve malzeme detaylarını Sepete At sekmesini tıkladıktan sonra görebilirsiniz. Fiyatı görebilmeniz için ebat ve malzeme seçimini yapmayı ve kaç adet istediğinizi işaretlemeyi unutmayınız. Ayrıca bu bölümde bulunan Not kısmına ürün ile ilgili yapmak istediğiniz değişiklikleri tarif edebilir, hâlihazırda bulunmayan özel ölçü isteklerinizi girebilirsiniz. Belirteceğiniz özel istekleriniz tecrübeli grafikerlerimiz tarafından hazırlanıp fiyatlandırılacaktır. Teklifimiz onay için tarafınıza e-posta yoluyla gönderilecektir. Onayınızı müteakiben ürünleriniz işleme alınmaktadır.


Kargo

Ürünler onayınızdan sonra 5 – 7 gün içerisinde (Verilen siparişin büyüklüğüne göre) elinize ulaşacaktır. Kargoda oluşabilecek hasarlardan kargo firması sorumlu olup, kendileri tarafından sigorta yapılmaktadır. www.kopyalamamerkezi.com ekibi olarak yaşayacağınız tüm sorunların arkasında durarak sizin hakkınızı koruyup mağduriyetiniz oluşması halinde telafi etme yönünde tüm gayretimizi göstereceğimizi taahhüt ederiz.


Ödeme Seçenekleri

kopyalamamerkezi.com sitemizden alışveriş yaptığınızda 3 türlü ödeme yapabilirsiniz.


1) Banka Havalesi ile 

Siparişinizi tamamladıktan sonra aşağıda bulunan IBAN numaralarına sipariş numarasını da açıklama kısmına yazarak EFT/Havale yoluyla yapabilirsiniz.


NAR BASKI MERKEZİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ

ALBARA TÜRK - GEBZE ORG.SAN.ŞUBESİ

ŞUBE KODU: 118

HESAP NO: 1505928-1

IBAN: TR45 0020 3000 0150 5928 0000 01


2) Kredi Kartı ile

Sitemizden yapacağınız alışverişlerde tüm banka kredi ve sanal kartlarını kullanabilirsiniz. Kredi Kartı ile ödeme sistemimiz 128 / 256 Bit SSL sertifikası ile güvenlik altına alınmıştır. Alışverişlerinizi gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz.


3) Kapıda Ödeme

Sepet ve adres adımından ilerleyip ödeme ekranına geliniz. Ödeme ekranında “Kapıda Ödeme” seçeneğine tıklayınız. Kapıda ödeme seçeneği ile sipariş verebilmeniz için üyelik hesabı oluşturmanız ve adrese teslimat seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Siparişiniz tamamlanmasının devamında müşteri temsilcilerimiz sizi arayarak sipariş teidi alacaklar ardından ürün hazırlanıp kargolanacaktır. sipariş teyidi alamadığımız siparişler iptal edilecektir.