İptal ve İade Şartları

İptal ve İade Şartları

Siparişinizin onaylandığına dair e-mail gelmeden sipariş ile ilgili işlemleriniz başlamamaktadır. Bu yüzden öncelikle onay mailinin gelmesini bekleyiniz.  info@ kopyalamamerkezi.com ile yaptığınız alışverişler, siparişin ödemesinin sağlıklı olarak alınması halinde, belirtilen sürede hazırlanarak kargo ile ulaştırılır.


Kargo Kaynaklı Problemler

Kargo şirketi tarafından size ulaştırılan pakette yırtık, delik, açılma veya zarar gördüğüne dair açık bir iz mevcut ise kargoyu teslim almayınız. Bir tutanak ile durumu kargo yetkilisine iletip kargoyu iade ediniz. En kısa zamanda bizi info@ kopyalamamerkezi.com adresinden bilgilendiriniz.


Yanlış ürün gelirse

Yanlış ürün gönderildiğinde siparişi teslim almayınız ve  info@ kopyalamamerkezi.com adresinden veya irtibat numaralarımızdan bizi arayarak durumu bildiriniz. Uzmanlarımız en yakın zamanda durumu değerlendirecek ve çözümlerle ilgili bilgi vermek üzere sizlerle iletişim kuracaktır.


İade durumu

Sistem üzerinden vermiş olduğunuz siparişinizi baskısı silik, yarım yada eksik baskı, yanlış ürüne basılması gibi durumlarda iade işlemi başlatılabilir. Problemsiz ürünün iade şansı bulunmamaktadır. Tarafımızdan kaynaklanan problemlerde ürün tekrar baskıya alınacak ve belirtilen sürede teslim edilecektir.


Sipariş İptali

Siparişiniz henüz üretim aşamasında geçmemiş ise talebinizi  info@ kopyalamamerkezi.com adresine mail atarak iptal edebilirsiniz. Sipariş iptal işlemlerinde tutar iade işlemi ertesi gün kredi kartınıza veya banka hesabınıza yapılacaktır.